آموزش مجازی سئو

دوره آموزش آنلاین سئو

 فرصت های مناسبی برای آموزش سئو به صورت حضوری و غیر حضوری وجود دارد که شما میتوانید از آن استفاده کنید. خیلی از افراد به دلیل سختی در جابجایی مسافت و یا انجام چندین مشغله با هم، امکان شرکت در دوره‌های حضوری را ندارند بنابراین انتخاب آموزش مجازی سئو بهترین گزینه برای آنهاست.

بر خلاف نظر خیلی از افراد دوره آنلاین سئو و حضوری در این مجموعه هیچ تفاوتی با هم ندارند، تمامی سرفصل ها در هر دوره یکی می‌باشد و این نگرانی تا حد زیادی برطرف می‌شود.

درخواست مشاوره سئو در مشهد

برای دریافت مشاوره سئو سایت خود میتوانید از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.

فرآیند یادگیری سئو کار بسیار دشواری است که برای طی کردن این مسیر باید از منابع داخلی و خارجی استفاده کنید و کتابهای بسیاری را مطالعه کنید اما ما با ارائه خدمات باارزش به شما، آموزش بهینه سازی سایت و پیاده کردن الگوریتم‌های آن را برای شما میسر می‌کنیم.

در دوره آموزش آنلاین سئو به دلیل مسائل گسترده در حوزه آموزش، تعیین سطح مبتدی و یا حرفه ای بودن شما سرفصل مطالب آموزشی مشخص می‌شود. برای تکمیل فرآیند آموزش برای حرفه ای شدن حداکثر سی ساعت زمان می‌برد.

هدف از برگزاری دوره اموزش سئو سایت جلب رضایت شما در تمامی مراحل آموزش در زمینه‌های مختلف آموزشی، خدماتی، تبلیغاتی و … می‌باشد، برای این منظور یک ربع از ابتدای هر جلسه به بررسی مطالب جلسه قبل و Task های داده شده، پرداخته می‌شود.

سرفصل های دوره ی آنلاین سئو

سرفصل‌های ارائه شده در این دوره شامل موارد زیر می‌باشد:
 • سئو تکنیکال
 • on-page
 • off-page
 • کلمات کلیدی در seo
 • اهمیت کلمات کلیدی در seo
 • ساخت محتوای مناسب
 • ایندکس مطالب سایت
 • سرچ کنسول
 • الگوریتم‌های گوگل
 • لینکسازی داخلی و خارجی
 • بک لینک
 • ساخت وبلاگ
 • سرعت سایت
 • استفاده درست از داده ها
 • سازگاری با تلفن داده ها

دوره ی آموزش آنلاین با دوره ی حضوری تقریبا هیچ تفاوتی ندارد ولی اگر می توانید در کلاس حضور داشته باشید بهتر است از شرایط آموزش حضوری سئو بهره ببرید.

افراد آموزش دیده در دوره سئو در صورت داشتن تخصص کافی قادر به مدیریت سئو سایت می‌باشند. حتی اگر شما سئو کار حرفه ای باشید با شرکت در این دوره می‌توانید از آموزش‌های دوره به صورت مجازی برای به دست آوردن نکات به روز در زمینه سئو و نکات کلیدی سئو بهره ببرید.

تفاوت دوره ی مجازی سئو و دوره ی حضوری

طبیعتا هر یک از مدرسین برای آموزش روش خاص و منحصر بفرد خود را دارند. در این دوره سعی بر اینست که با در اختیار گذاشتن تمامی تجارب خود شما را به سمت حرفه ای شدن پیش ببریم.

چنانچه قصد دارید سئو را به صورت حرفه ای آموزش ببینید بهتر است از شرایط آموزش تخصصی سئو آگاه باشد تا بعنوان یک سئو کار حرفه ای وارد بازار کار شوید.

تمامی مطالب گفته شده در دوره ی حضوری سئو دقیقا در دوره ی آنلاین ارائه می‌شود. تمامی سرفصل‌ها در هر دو دوره یکسان می‌باشد، کمااینکه شما با انتخاب دوره آنلاین شما می‌توانید برای زمان خود بیشتر برنامه ریزی کنید.

گام‌های اجرایی دوره آنلاین سئو

 1. پرکردن فرم درخواست ثبت نام
 2. مصاحبه و تعیین سطح
 3. مشخص کردن تایم کلاس
 4. برگزاری جلسات و رفع اشکال

زمان برگزاری دوره آموزش مجازی سئو

برگزاری دوره های آموزش مجازی سئو در مشهد بصورت یک ساعت و زمان خاصی نیست و چون تقریبا به صورت خصوصی (حداکثر دو نفر) تشکیل می‌شود، برای زمان برگزاری دوره با خود شما تنظیم می‌شود. این دوره در طول روز صبح‌ها یا بعدازظهر تا شب حداکثر به مدت یکساعت تشکیل می‌شود.

 یک ربع اول هر جلسه، اشاره کوتاهی به مطالب جلسه قبل و Task های مربوطه می‌شود، چهل و پنج دقیقه بعد مطالب جدید آموزش داده می‌شود.

شرایط ثبت نام دوره آنلاین سئو

برای شرکت در دوره های بهینه سازی سایت سئو شما باید تا حدی با محیط وردپرس آشنا باشید و دسترسی یک سایت (شخصی یا غیر شخصی) برای اعمال الگوریتم‌های سئو داشته باشید.
شما برای شرکت در دوره ی آنلاین سئو در ابتدا باید فرم درخواست را پر کنید. بعد از بررسی درخواست، به منظور تعیین سطح شما از مبتدی تا پیشرفته، جلسه ای (حدود یک ربع یا بیست دقیقه) با شما برگزار می‌شود.
بعد از بررسی سطح شما، برای آموزش بهینه سازی سایت دوره ای به مدت حداکثر سی ساعت در محیط گوگل میت و یا زوم با شما تنظیم می‌شود.

هزینه دوره مجازی سئو

اگر بررسی هزینه‌ آموزش مجازی سئو برای شما مهم است باید بدانید که مهم‌ترین عامل یادگیری، هزینه نمی‌باشد. بلکه زمان یادگیری مهم ترین هزینه ای است که برای یادگیری سئو صرف می‌کنید. از اینرو آشنایی با یک دوره آموزش مجازی با کیفیت بهتر از پیدا کردن آموزش رایگان سئو بی کیفیت می‌باشد. در غیر اینصورت شما مهم ترین هزینه خود که زمان است را برای یادگیری است از دست می‌دهید.
هزینه دریافتی برای هرجلسه به همراه پشتیبانی تا رسیدن به کسب درآمد مبلغ یک میلیون تومان می‌باشد. شما پس از گذراندن دوره در صورت داشتن تخصص لازم برای مدیریت پروژه به مراکز جهت همکاری معرفی می‌شوید.

برندهای همکار

مهم‌ترین نکته در انتخاب یک مشاور خوب سئو در مشهد سابقه کاری و نمونه کارهای آنهاست که در اینجا به برخی از برندهای مهم را اشاره می‌کنیم:

دیسی ای کالا

فروش سیستمهای حفاظتی و نظارتی در ایران

اخبار مشهد

بزرگترین کانال و اخبار مشهد از خبرگزاری معتبر را دارد.

لایت هوم

فروشگاه آنلاین تجهیزات ساختمان

انتشارات متخصصان

چاپ و نشر کتاب

خبر فوری

بزرگترین کانال خبری ایران و جهان

فرا کتاب

فروشگاه اینترنتی خرید کتاب الکترونیکی و فیزیکی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.