مشاوره و آنالیز سئو در مشهد

مشاوره سئو، یکی از مهم‌ترین کارها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و به خصوص، سئو است. گاهاً مشکلات زیادی در بررسی و تحلیل داده‌های ثبت شده در سرچ کنسول گوگل قرار دارد که با بررسی دقیق، می‌توان بسیاری از آن‌ها را در مسیر درست هدایت و بررسی کرد.

چرا به مشاوره و آنالیز سئو نیاز دارید؟

اول باید این مسئله رو بررسی کنیم که آیا داده و اطلاعاتی دارید؟ آیا وب‌سایت کسب‌وکار خود را به سرچ کنسول گوگل و گوگل آنالایتیکس وصل کرده‌اید؟ در واقع، استفاده از این دو ابزار و تحلیل درست این داده‌ها، در بسیاری از موارد می‌تونه بر روی اهداف بلندمدت شما، تاثیر به سزایی بذاره. چرا که با استفاده از اطلاعات موجود در این پایگاه‌های داده، شما می‌توانید به خیلی از فاکتورهای بررسی وب‌سایت خود برسید که در ادامه توضیح داده‌ام.

چگونه می‌توان از سرچ کنسول گوگل استفاده کرد؟

برای کسب موفقیت در گوگل و رسیدن به نتایج مورد نظرتان، شناخت درست معیارهای تعریف شده؛ یکی از مهم‌ترین اهداف بررسی سرچ کنسول است. ثبت سایت در کنسول گوگل در اولین قدم ثبت یک وب‌سایت باید انجام گیرد.

در صورت ثبت، می‌توان از اطلاعاتی که در سرچ کنسول گوگل ثبت شده، به اینکه کاربر قبل از اینکه وارد وب‌سایت شما شده، چه مراحلی را طی کرده و چه فرایندی اتفاق افتاده است.

آیا وب‌سایت خود را به گوگل آنالایتیکس اضافه کرده‌اید؟

در دنیای مجازی و مدرن امروز، برنامه‌ریزی در عصر دیجیتال شاید کمی سخت‌تر باشد، اما با استفاده از ابزارهای بسیاری که در اختیارمان است، این امر، راحت‌تر شده. در صورتی که وب‌سایت خود را به گوگل آنالایتیکس وصل کرده باشید، می‌توان اطلاعات ارزشمندی همچون رده‌سنی کاربران، جنسیت و علایق آن‌ها کشف کرد.

اینکه چگونه بر روی وب‌سایت ما تعامل می‌کنند، بعد از ورود چه واکنشی نشان می‌دهند، و اینکه قدرت عملکرد سایت به چه صورت بوده، تنها بخشی از اطلاعاتی است که باید مورد بررسی قرار بگیرند.

برای مشاوره تماس بگیرید

اگر وب‌سایت خود را در زمینه سئو، بهینه کرده‌اید، اما همچنان درگیر مشکلات هستید و به اهداف خود نرسیده‌اید، شاید زمان آن است که با یک متخصص مشورت بگیرید. همین الان با من تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن، به بررسی و تحلیل وب‌سایت شما بپردازیم.