مشاوره و آنالیز سئو در مشهد

مشاوره سئو، یکی از مهم‌ترین کارها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و به خصوص، سئو است. گاهاً مشکلات زیادی در بررسی و تحلیل داده‌های ثبت شده در سرچ کنسول گوگل قرار دارد که با بررسی دقیق، می‌توان بسیاری از آن‌ها را در مسیر درست هدایت و بررسی کرد.

چرا به مشاوره و آنالیز سئو نیاز دارید؟

اول باید این مسئله رو بررسی کنیم که آیا داده و اطلاعاتی دارید؟ آیا وب‌سایت کسب‌وکار خود را به سرچ کنسول گوگل و گوگل آنالایتیکس وصل کرده‌اید؟ در واقع، استفاده از این دو ابزار و تحلیل درست این داده‌ها، در بسیاری از موارد می‌تونه بر روی اهداف بلندمدت شما، تاثیر به سزایی بذاره. چرا که با استفاده از اطلاعات موجود در این پایگاه‌های داده، شما می‌توانید به خیلی از فاکتورهای بررسی وب‌سایت خود برسید که در ادامه توضیح داده‌ام.

برای آنالیز آنلاین سئو شما اطلاعات کافی از سایت خود را ارسال می‌کنید و به صورت غیرحضوری نتایج به شما گفته می‌شود.

چنانچه به آموزش در جهت یادگیری سئو علاقه دارید و در نتیجه به صورت مستقل سایت خود را آنالیز کنید می‌توانید از آموزش حضوری سئو بهره ببرید.

درخواست مشاوره و آنالیز سئو در مشهد

برای دریافت مشاوره و آنالیز سئو سایت خود میتوانید از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.

چگونه می‌توان از سرچ کنسول گوگل استفاده کرد؟

برای کسب موفقیت در گوگل و رسیدن به نتایج مورد نظرتان، شناخت درست معیارهای تعریف شده؛ یکی از مهم‌ترین اهداف بررسی سرچ کنسول است. ثبت سایت در کنسول گوگل در اولین قدم ثبت یک وب‌سایت باید انجام گیرد.

  • بررسی نقشه سایت
  • اطلاع از لینک های داخلی و خارجی
  • امکان بررسی بازدید کننده ها با موبایل و دسکتاپ
  • مشاهده کلمات کلیدی رتبه بندی در نتایج گوگل
  • ایندکس کردن سایت و برطرف کردن مشکلات مربوط به آن
  • امکان بررسی نقشه سایت
در صورت ثبت، می‌توان از اطلاعاتی که در سرچ کنسول گوگل ثبت شده، به اینکه کاربر قبل از اینکه وارد وب‌سایت شما شده، چه مراحلی را طی کرده و چه فرایندی اتفاق افتاده است آگاه شد.
آنالیز سئو

آنالیز رقبا در سئو

 برای بهتر دیده شدن و بهبود وضعیت سایت باید خود را در بین رقبا پیدا کنید و با تجزیه و تحلیل آنها به بالا بردن برند سایت خود کمک کنیم.
این آنالیز با استفاده از ابزارهایی نظیر Semrush، Similrweb و … می‌توان رقبای خود را شناخت و آنها را شکست داد. برای آنالیز کلمات کلیدی در سئو نیز ابزارهای خاصی می باشد که در این مجموعه از کلیه آنها برای بالاتر بردن سایت خود استفاده کنید.
اگر وب‌سایت خود را در زمینه سئو بهینه کرده‌اید، اما همچنان درگیر مشکلات هستید و به اهداف خود نرسیده‌اید، شاید زمان آن است که از یک مشاوره سئو کمک بگیرید. همین الان با من تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن، به بررسی و تحلیل وب‌سایت شما بپردازیم.

آیا وب‌سایت خود را به گوگل آنالایتیکس اضافه کرده‌اید؟

در دنیای مجازی و مدرن امروز، برنامه‌ریزی در عصر دیجیتال شاید کمی سخت‌تر باشد، اما با استفاده از ابزارهای بسیاری که در اختیارمان است، این امر، راحت‌تر شده. در صورتی که وب‌سایت خود را به گوگل آنالایتیکس وصل کرده باشید، می‌توان اطلاعات ارزشمندی همچون رده‌سنی کاربران، جنسیت و علایق آن‌ها کشف کرد.

اینکه چگونه بر روی وب‌سایت ما تعامل می‌کنند، بعد از ورود چه واکنشی نشان می‌دهند، و اینکه قدرت عملکرد سایت به چه صورت بوده، تنها بخشی از اطلاعاتی است که باید مورد بررسی قرار بگیرند.

چنانچه شما نیازمند مشاوره تلفنی و خدمات سئو می باشید با من در تماس باشید. در این نوع مشاوره احتیاج به حضور شما نمی باشد و مشاور قدم به قدم شما را هدایت می کند. برای آگاه شدن از شرایط مشاوره تلفنی سئو با این شما در ارتباط باشید:۰۹۳۷۹۷۱۱۳۱۰

برندهای همکار

مهم ترین نکته در زمینه اعتماد سازی برای یک مشاور خوب و متخصص دیدن نمونه کارهای آنها می باشد:

دیسی ای کالا

فروش سیستمهای حفاظتی و نظارتی در ایران

اخبار مشهد

بزرگترین کانال و اخبار مشهد از خبرگزاری معتبر را دارد.

لایت هوم

فروشگاه آنلاین تجهیزات ساختمان

انتشارات متخصصان

چاپ و نشر کتاب

خبر فوری

بزرگترین کانال خبری ایران و جهان

فرا کتاب

فروشگاه اینترنتی خرید کتاب الکترونیکی و فیزیکی