آموزش حضوری سئو ۰ تا ۱۰۰ +✔️ ارائه انواع سرفصل ها

آموزش حضوری سئو

آموزش حضوری سئو برای علاقه مندان در زمینه بهبود موتورهای جستجو (Search engines) و بالا کشیدن رتبه سایت می‌باشد که در این میان شما می توانید به بازار کار راه پیدا کنید و کسب و کار خودتان را رونق ببخشید. در دوره جامع سئو سایت شما با انواع روش های بالا کشیدن رتبه سایت و آموزش سرچ کنسول گوگل آشنا می‌شوید و با پیاده کردن این روش ها استراتژِی خاص خود را ارائه می‌کنید.

آموزش حضوری سئو
 • در دوره ی آموزش حضوری سئو  شما با انواع سایت ها آشنا می‌شوید و اینکه روی هر سایتی چه روشی از سئو را پیاده کنید، آشنا می‌شوید.
 • شما در دوره  سئو نحوه ثبت سایت در سرچ کنسول  گوگل را نیز آموزش میبینید.
 • سئو یا بهینه سازی سایت به معنای اعمال استراتژی هایی برای جلب اعتماد و بهتر شدن رتبه سایت در گوگل می‌باشد.

در اکثر دوره‌های سئو که در ایران برگزار می‌شود مطالب به صورت تئوری گفته می‌شود و بعد از پایان دوره نمی‌توان مدیریت یک پروژه را بر عهده بگیرند.

در این دوره پس از آشنایی با مبانی سئو، استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز استراتژی های مربوط به سئو را برای مدیریت پروژه در کنار دسترسی به سرچ کنسول و لینکسازی داخلی و خارجی آموزش خواهید دید.

من حسین یوسفی با توجه به تجربه کاری بالای خودم به شما در زمینه پیشرفت و بهبود سایت کمک می‌کنم تا برای بالا آوردن سایت خود از مهم ترین و به روز ترین نکات مربوط به حرفه ای شدن در سئو بهره ببرید.

خیلی از افراد به دنبال آموزش سئو وردپرس می‌باشند که در دوره سئو و تولید محتوا شما با مطالب مربوط به سئو یک سایت وردپرسی و استفاده از انواع ابزارها برای بهبود وضعیت سایت آشنا می‌شوید.

درخواست آموزش حضوری سئو در مشهد

برای دریافت آموزش حضوری سئو  میتوانید از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.

مدت دوره‌ حضوری سئو

مدت دوره آموزش حضوری سئو مشهد تقریبا ۱۵ جلسه دو ساعته به مدت سی ساعت می‌باشد که در این مدت مطالب به صورت تئوری و عملی و گام به گام با استفاده از نرم‌افزارهای مورد نیاز سئو و دسترسی به سرچ کنسول انجام  می‌شود. 

افراد آموزش دیده در دوره جامع آموزش سئو در صورت داشتن تخصص کافی قادر به مدیریت سئو سایت می‌باشند. حتی اگر شما سئو کار حرفه ای باشید با شرکت در این دوره می‌توانید از آموزش‌های دوره به صورت مجازی برای به دست آوردن نکات به روز در زمینه سئو و نکات کلیدی سئو بهره ببرید.

جزئیات سرفصل‌های دوره حضوری سئو

 • آشنایی با مفاهیم اولیه SEO
 • اصطلاحات مهم سئو
 • بررسی کلمات کلیدی در سئو
 • ایجاد محتوای مناسب
 • بهینه سازی سئو داخلی سایت
 • سرچ کنسول
 • الگوریتم های گوگل
 •  لینکسازی داخلی و خارجی
 • سرعت سایت

یکی از جنبه های موفق هر سایت بخش سئو آن می‌باشد، برای یادگیری سئو و پیشرفت به سمت حرفه ای شدن پیشنهاد می‌کنم در دوره آموزش صفر تا صد سئو شرکت نمایید.

در این دوره باید اراده و پشتکار لازم برای پیاده کردن مطالب تئوری بر روی سایت را داشته باشید در غیر اینصورت وارد این مسیر نشوید.

 دوره آموزش سئو مناسب چه افرادی است؟

 دوره آموزش سئو سایت مناسب افرادی است که علاقه مند به سئو و پیشرفت در این زمینه به صورت کارشناس، مشاور و یا مدیر دیجیتال مارکتینگ می‌باشند. پیش نیاز شرکت در دوره آموزش سئو آشنایی با مبانی کامپیوتر و محیط وردپرس می‌باشد.
نکته حائز اهمیت اینست که برای پیاده کردن مطالب تئوری که آموزش داده می‌شود دسترسی به یک سایت (سایت شخصی و یا هر سایت دیگری) سایت الزامی است. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.