آموزش حضوری سئو

آموزش حضوری سئو

سئو یا بهینه سازی سایت به معنای اعمال استراتژی هایی برای جلب اعتماد و بهتر شدن رتبه سایت در گوگل می‌باشد.

هدف ما در این دوره از سئو ورود به بازار کار می‌باشد و هرآنچه که برای کسب در آمد و گرفتن پروژه احتیاج دارید را در آموزش حضوری سئو از صفر تا صد آموزش خواهید دید.

درخواست آموزش حضوری سئو در مشهد

برای دریافت آموزش حضوری سئو  میتوانید از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.

دوره حضوری سئو

در اکثر دوره‌های سئو که در ایران برگزار می‌شود مطالب به صورت تئوری گفته می‌شود و بعد از پایان دوره نمی‌توان مدیریت یک پروژه را بر عهده بگیرند.

در این دوره پس از آشنایی با مبانی سئو، استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز استراتژی های مربوط به سئو را برای مدیریت پروژه در کنار دسترسی به سرچ کنسول و لینکسازی داخلی و خارجی آموزش خواهید دید.

من حسین یوسفی با توجه به تجربه کاری بالای خودم به شما در زمینه پیشرفت و بهبود سایت کمک می‌کنم تا برای بالا آوردن سایت خود از مهم ترین و به روز ترین نکات مربوط به حرفه ای شدن در سئو بهره ببرید.

مدت دوره‌ حضوری سئو

مدت دوره آموزش حضوری سئو مشهد تقریبا ۱۵ جلسه دو ساعته به مدت سی ساعت می‌باشد که در این مدت مطالب به صورت تئوری و عملی و گام به گام با استفاده از نرم‌افزارهای مورد نیاز سئو و دسترسی به سرچ کنسول انجام  می‌شود. 

افراد آموزش دیده در دوره سئو در صورت داشتن تخصص کافی قادر به مدیریت سئو سایت می‌باشند. حتی اگر شما سئو کار حرفه ای باشید با شرکت در این دوره می‌توانید از آموزش‌های دوره به صورت مجازی برای به دست آوردن نکات به روز در زمینه سئو و نکات کلیدی سئو بهره ببرید.

جزئیات سرفصل‌های دوره حضوری سئو

  • آشنایی با مفاهیم اولیه SEO
  • اصطلاحات مهم سئو
  • بررسی کلمات کلیدی در سئو
  • ایجاد محتوای مناسب
  • بهینه سازی سئو داخلی سایت
  • سرچ کنسول
  • الگوریتم های گوگل
  •  لینکسازی داخلی و خارجی
  • سرعت سایت

یکی از جنبه های موفق هر سایت بخش سئو آن می‌باشد، برای یادگیری سئو و پیشرفت به سمت حرفه ای شدن پیشنهاد می‌کنم در دوره آموزش حضوری سئو شرکت نمایید.

در این دوره باید اراده و پشتکار لازم برای پیاده کردن مطالب تئوری بر روی سایت را داشته باشید در غیر اینصورت وارد این مسیر نشوید.

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب افرادی است که علاقه مند به سئو و پیشرفت در این زمینه به صورت کارشناس، مشاور و یا مدیر دیجیتال مارکتینگ می‌باشند. پیش نیاز شرکت در این دوره آشنایی با مبانی کامپیوتر و محیط وردپرس می‌باشد.
نکته حائز اهمیت اینست که برای پیاده کردن مطالب تئوری که آموزش داده می‌شود دسترسی به یک سایت (سایت شخصی و یا هر سایت دیگری) سایت الزامی است. 

برندهای همکار

مهم‌ترین نکته در انتخاب یک مشاور خوب سئو در مشهد سابقه کاری و نمونه کارهای آنهاست که در اینجا به برخی از برندهای مهم را اشاره می‌کنیم:

دیسی ای کالا

فروش سیستمهای حفاظتی و نظارتی در ایران

اخبار مشهد

بزرگترین کانال و اخبار مشهد از خبرگزاری معتبر را دارد.

لایت هوم

فروشگاه آنلاین تجهیزات ساختمان

انتشارات متخصصان

چاپ و نشر کتاب

خبر فوری

بزرگترین کانال خبری ایران و جهان

فرا کتاب

فروشگاه اینترنتی خرید کتاب الکترونیکی و فیزیکی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.