دورهمی سئو

در سال ۱۴۰۱ دوره هایی تحت عنوان اپتیمایز بعنوان جمع آوری سئو کاران شهر مشهد صورت گرفت که در این میان هدف به اشتراک گذاری اطلاعات بروز سئو و بهینه سازی وبسایت بوده که مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفت.

دوره ی اول اپتیمایز در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ با موضوع “انتیتی و اهمیت آن در پروژه های سئو” به سخنرانی “حسین یوسفی” با حضور کارشناسان متخصصین سئو شهر مشهد برگزار شد. تو اولین اپتیمایز علاوه بر معرفی و بررسی اینتیتی و نالج گراف، ابزارهای مربوطه معرفی شد.

دومین دورهمی پرشور اپتیمایز به روایت تصویر در مورد اسکیما و موجودیت ها با ارائه جناب آقای علیرضا ناجی برگزار شد. در این دورهمی که با حضور علاقه مندان، کارشناسان و متخصصین SEO برگزار شد در خصوص “اسکیما و موجودیت ها” صحبت و تبادل نظر صورت گرفت. این دورهمی با کمک خانه تجربه در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ برگزار شد.

Previous
Next

سومین دورهمی اپتیمایز با ارائه جناب آقای محمد شهپری برگزار شد. در این دوهمی که با حضور علاقه مندان، کاشناسان و متخصصین SEO برگزار شد در خصوص “لینک سازی خارجی” صحبت و تبادل نظر صورت گرفت.
این دورهمی با اسپانسری لیموهاست در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ برگزار شد.

چهارمین دورهمی اپتیمایز با ارائه جناب آقای امیر ائمی برگزار شد. در این دورهمی که با حضور علاقه‌مندان، کارشناسان و ومتخصصین SEO برگزار شد در خصوص “فاندامنتال لینک سازی خارجی” صحبت و تبادل نظر صورت گرفت.

این دورهمی با اسپانسری لیموهاست در تاریخ ۸ شهریور ۱۴۰۱ برگزار شد. 

Previous
Next

گزارش تصویری پنجمین دورهمی تخصصی سئو اپتیمایز ☺️
پنجمین دورهمی اپتیمایز با ارائه جناب آقای پیام مختارنیا برگزار شد. در این دوهمی که با حضور علاقه مندان، کارشناسان و متخصصین SEO برگزار شد در خصوص “اینتیتی یا موجودیت” صحبت و تبادل نظر صورت گرفت.
این دورهمی با اسپانسری لیموهاست در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ برگزار شد.

این دورهمی ها به منور تبادل اطلاعات در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ صورت گرفت. در این میان شرکت های مختلف در زمینه های مختلف برای ایجاد یک ارتباط کارآمد به معرفی و تبادل اطلاعات یکدیگر پرداختند. 

این دورهمی تا اطلاع ثانویه برگزار نمی شود و برای اطلاع از تاریخ دقیق آن به پیچ اینستاگرام “دورهمی اپتیمایز” مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.