منتور سئو | منتورینگ سئو (پشتیبانی ۲۴ ساعته)

منتورینگ سئو

آیا احساس می کنید از همه محتوای مربوط به بازاریابی دیجیتال در اینترنت کمی غرق شده اید؟ مثل اینکه نمی دانید برنامه ریزی استراتژی بازاریابی خود را از کجا شروع کنید؟ یک منتور سئو سایت می تواند به شما کمک کند تا در مسیر درست حرکت کنید.

منتور سئو (Seo mentor) در واقع نقش یک مشاوره سئو را پررنگ تر می کند و بیشتر از فعالیت هایی که برای بهبود وضعیت کسب و کار شما انجام می‌دهد، شما را به سمت اهدافتان راهنمایی می‌کند.

خیلی از افراد برای افزایش فروش آنلاین خود یا راه اندازی کسب و کار خود و یا رشد بهتر کسب و کار خود نیاز به شخصی دارند که بعنوان رهبر حرفه ای با استفاده از تجربه های خود این مسیر را برای آنها راحتتر کرده تا به نتیجه مطلوب برسند.

یک منتور سئو استراتژی بهینه سازی سایت شما را  با برنامه ریزی دقیق می چیند و قدم به قدم همراه شما می باشد.

 اگر مجموعه ای از ایده ها دارید اما مطمئن نیستید که چگونه آنها را اولویت بندی کنید یا شروع به اجرای آنها کنید، یک منتور کسب و کار می تواند کمک کند.

نقش منتور سئو در یک پروژه

منتور سئو (SEO Mentor) کسی است که تجارب خود را در اختیار افراد کم تجربه قرار می دهد تا آنها را در مسیر رشد قرار دهند. برای یافتن روش های جدید و دیدگاه های تازه در زمینه سئو شما احتیاج به یک منتور دارید که شما به درستی هدایت کند.

سئو یک زمینه پیچیده است و یادگیری آن به تنهایی می تواند بسیار دشوار باشد. یک مربی سئو می تواند به شما کمک کند تا در سئو بهتر شوید و مطمئن شوید که تصمیمات درستی می گیرید.

آیا می خواهید سئوکار شوید و نمی دانید از کجا شروع کنید؟ شما می توانید از منتور سئو SEO بعنوان یک راهنمای حرفه ای برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

اگر شما کسب و کاری دارید و در این زمینه احتیاج به مشاوره دارید از منتورینگ سئو حتما کمک بگیرید.

من “حسین یوسفی” درک عمیقی از آنچه برای گرفتن رتبه بالا در موتورهای جستجو لازم است را دارم و دوست دارم دانش خود را با شما به اشتراک بگذارم.

زمانیکه یک منتور سئو تجارب خود را به اشتراک می‌گذارد در واقع احساس قدرت و اعتماد بنفس خودش را در مهارت های راهبردی تایید می‌کند.

خیلی از افراد برای افزایش فروش آنلاین خود و یا راه اندازی کسب و کار خود و یا رشد بهتر کسب و کار خود نیاز به شخصی دارند که بعنوان رهبر حرفه ای با استفاده از تجربه های خود این مسیر را برای آنها راحتتر کرده تا به نتیجه مطلوب برسند.

منتور سئو در مشهد

من حسین یوسفی بعنوان منتور سئو قدم به قدم با شما همراه هستم و میتوانید از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.

مهارت‌های یک منتور سئو موفق!

 • منتورهای سئو یکی از بهترین روش ها برای بازاریاب‌های دیجیتال جدید می باشد که از تجارب آنها در این زمینه می توان استفاده کرد.
 • اگر به دنبال کسب و کار جدیدی هستید و یا علاقه به بهبود مهارت های خود در زمینه سئو دارید، منتور سئو می تواند شما را در این زمینه کمک کند تا به سرعت سطح خود را ارتقا دهید و شبکه حرفه ای خود را تشکیل دهید.
 • به اشتراک گذاشتن دانش در مورد سئو یکی از بهترین راه‌ها برای رشد مجموعه مهارت‌های حرفه‌ای شما، معرفی بازاریابان جدید با استعداد به این حوزه و کمک به تبدیل کل صنعت به یک چشم‌انداز بهتر و متنوع‌تر می‌باشد.
 • یک مربی خوب SEO بازخورد سازنده ای در مورد کار شما ارائه می دهد، چیزی که ممکن است از یک دوره آموزشی و یا کتاب آنلاین دریافت نکنید.

نکات کلیدی انتخاب یک منتور سئو خوب

 1. با مجموعه ای از اهداف وارد شوید (اهداف خود را در یک لیست قرار دهید و آنها را در اولین جلسه خود (آنلاین و یا حضوری) با منتور مطرح کنید و مربی سئو با استفاده از تجارب خود تلاش می کند شما را به اهدافتان برساند).
 2. تحقیق در مورد رقبای احتمالی منتور سئو ( ممکن است شخصی را از قبل مدنظر داشته باشید که ویژگی های مربی مدنظر شما را داشته باشد.)
 3. به تنهایی مجذوب یک نام معروف نشوید.
 4. به دقت در مورد شخصی که میخواهید از او آموزش ببینید فکر کنید، چرا که باید تحت تاثیر اهداف، آرزوهای شغلی و حتی شخصیت شما قرار بگیرد.
 5. ۵. برای اطلاع از بحث منتورینگ حتما چند تماس تلفنی برای آشنایی بیشتر با منتور مورد نظر داشته باشید.

این سوال های سخت رو حتما از خودتون بپرسید:

 • چگونه بهتر یاد بگیرم؟
 • چقدر می‌خواهم و می‌توانم به این رابطه متعهد شوم؟
 • این فرد چگونه به من کمک می کند تا به جایی که می خواهم باشم برسم؟
 • آیا این شخص قبلاً با راهنمایی شخصی موفق بوده است؟
 • آیا چیز خاصی در مورد این فرد وجود دارد که  می تواند برای پیشرفت من مفید باشد؟

شفاف سازی اهداف سئو برای پروژه کاری

در اولین جلسه ای که بین شما و منتور مورد نظرتان برقرار می شود باید در مورد اهداف پروژه به صورت شفاف صحبت شود (شفاف‌سازی با صحبت با فردی خارج از کسب‌وکارتان می‌تواند شما را برای بازگشت به مسیر درست تقویت کند).

بهتر است انتظارات هر دو طرف در یک سند مشترک نوشته شود که هر دو بتوانند تا پایان دوره به آن اشاره کنند.

به عنوان یک منتور سئو سایت با تجربه، احتمالاً چیزهای زیادی در برنامه خود دارید، بنابراین مهم است که از قبل بدانید که منتی شما چه نوع تعهد زمانی از شما انتظار دارد.

خیلی از افراد برای افزایش فروش آنلاین خود و یا راه اندازی کسب و کار خود و یا رشد بهتر کسب و کار خود نیاز به شخصی دارند که بعنوان رهبر حرفه ای با استفاده از تجربه های خود این مسیر را برای آنها راحتتر کرده تا به نتیجه مطلوب برسند.

توجه داشته باشید کسی که در زمینه صنعت سئو موفق است به این معنی نیست که مربی خوبی برای اهداف شما می‌باشد.

گام های مشاوره منتور سئو

 1. بررسی اهداف کلیدی و نکات مهم بازاریابی 
 2. فرستادن لینک کسب و کار خود و دسترسی لازم (در صورت داشتن کسب و کار)
 3. ایجاد بستر مناسب برای رشد کسب و کار شما
 4. چگونگی استارت پروژه با توجه به علاقه مندی شما
 5. عقد قرارداد (۳ تا ۱۲ ماه) در صورت امکان همکاری با شما
 6. ایجاد استراتژی برای پلن‌های ۳، ۶، ۹ و ۱۲ ماهه کسب و کار با توجه به اطلاعات در گام قبلی
 7. تغییر مسیر و اصلاح موارد اجرا شده در گذشته (در صورت مغایرت با اهداف تعیین شده)
 8. مشاوره (۱۰ الی ۱۵ ساعت در ماه) در تغییر و جذب نیروی متخصص برای هر بخش در صورت لزوم
 9. ریل گذاری پروژه و ارائه گانت چارت برای شروع مسیر
 10. پیگیری Goal های مشخص شده در جلسات منظم هفتگی با حضور یکسره اعضا تیم
 11. جلسات منظم one-page با اعضا تیم جهت دریافت نظرات و نکات مدنظر

خدمات منتورینگ سئو

مشاوره و آنالیز سئو در مشهد

خیلی از افراد برای افزایش فروش آنلاین خود و یا راه اندازی کسب و کار خود و یا رشد بهتر کسب و کار خود نیاز به شخصی دارند که بعنوان رهبر حرفه ای با استفاده از تجربه های خود این مسیر را برای آنها راحتتر کرده تا به نتیجه مطلوب برسند.

منتورینگ آنلاین به عنوان یک پشتیبان شبانه روزی اقدام به کمک و راهنمایی های لازم برای پیشبرد اهداف شما در زمینه کسب و کار می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.