وظایف مشاور سئو چیست؟

به نظر شما وظایف مشاور سئو چیست؟ در این مقاله سعی داریم به این سوال مهم جواب بدهیم. ممکن است برای بسیاری از سئوکاران مبتدی این سوال پیش بیاید که شرح وظایف مشاور سئو چه چیز هایی است.

می توانید توضیحاتی هم راجب مشاور کسب و کار اینترنتی بخوانید.

ما تمامی وظایفی که یک آژانس سئو باید داشته باشد را برای شما توضیح می دهیم. بقیه ماجرا با شما است که آنها را برای خود و اگر مدیر آژانس هستید سفارشی کنید.

کلیت مسئولیت های یک مشاور سئو را در زیر برای شما لیست کرده ایم:

 • بهینه سازی صفحات کپی و صفحات لندینگ پیج برای موتور جستجوی موردنظر.
 • تحقیق کلمات کلیدی بسیار مهم است. نیاز است که شما به صورت مداوم کلمات کلیدی کسب و کار خود را کشف کنید. هرچقدر بتوانید کلمات بهتری را کشف کنید خیلی بهتر می توانید ترافیک جذب کنید.
 • تولید محتوا بسیار مهم است. شما اگر امر تولید محتوا را بدرستی انجام ندهید نمی توانید ارزشی را برای مخاطب ایجاد کنید. اگر هم ارزشی را برای مخاطب ایجاد نکنید روز به روز از تعداد مخاطبین شما کم می شود.
وظایف مشاور سئو چیست؟

مشاور سئو کیست؟

همه کسب و کار ها نیازمند وبسایت هستند. عمر کسب و کار های سنتی تمام شده است. به همین دلیل اگر کسب و کارتان را دوست دارید وبسایتی را برای آن طراحی کنید. در وبسایت خیلی راحت تر و سریع تر می توانید محصول خود را به فروش برسانید. اگر بخواهید فروش شما بیشتر شود نیاز دارید که سایت خودتان را به یک مشاور سئو بدهید تا سایتتان را بهینه کند.

شاید برای شما یک سوالی پیش بیاید که مشاور سئو کیست؟ مشاور سئو فردی است که به شما و بیزینس شما کمک می کند. مشاور سئو تمام اقداماتی که نیاز است سایت شما برای موتور جست و جو بهینه شود را انجام می دهد. یک مشاور سئو باید توانایی تحلیل وبسایت شما را داشته باشد. باید متوجه شود سایت شما چه ایراداتی را دارد. به همین دلیل تمامی وبسایت ها نیاز به یک کارشناس سئو دارند.

شاید از خود بپرسید چطور می توانیم یک مشاور سئو شویم. این کار نیازمند تجربه بسیار بالا است. شما باید چندین پروژه را بررسی کنید و چندین پروژه موفق را در کارنامه خود داشته باشید. یک کارشناس سئو باید هوش آنالیزور بسیار بالایی داشته باشد. زیرا این مشاور باید تمام جوانب وبسایت را بررسی کند. از تحلیل رقبا گرفته تا مشکلات فنی که وبسایت دارد. لیست دقیق تر کار هایی که یک مشاور سئو باید برای شما انجام دهد را در قسمت بعدی توضیح داده ایم. شما با مطالعه این قسمت متوجه می شوید چطور می توانید به یک کارشناس حرفه ای سئو تبدیل شوید.

مشاور سئو کیست؟

چطور به یک مشاور سئو تبدیل شویم؟

اگر اطلاع داشته باشید سئو جزء مشاغل پر درآمد است. به همین دلیل نیاز است که علم خود را بسیار افزایش بدهید. علم سئو روزانه بروزرسانی می شود و چیز های جدیدی به آن اضافه می شود. یک کارشناس سئو باید با پشتکار و تلاشی که دارد ابتدا علم خود را زیاد کند و در ادامه اخبار های سئو را دنبال کند.

اما به راستی چطور به یک مشاور سئو تبدیل شویم؟

این یک سوالی است که ذهن بیشتر سئوکاران را درگیر کرده است. به همین دلیل ما لیستی را آماده کرده ایم تا شما متوجه شوید چطور میتوانید تبدیل به یک مشاور سئو شوید.

 • شما باید به صورت مداوم در حال تجزیه و تحلیل باشید. کلیات سئو در همه جا یکسان است. اما اینکه با تجزیه و تحلیل بتوانید تجربه شخصی کسب کنید بسیار مهم است.
 • یک مشاور سئو باید انقدر پروژه انجام بدهد تا بتواند هزینه های مورد نیاز را با توجه به مبلغ پروژه مدیریت کند. به همین دلیل است که بار ها اشاره کردیم باید تجربه زیادی در این حرفه داشته باشید.
 • شما باید صفحاتی که با مشکل رو برو هستند و یا کپی هستند را بهینه کنید. صفحات کپی برای سئو بسیار مضر هستند.
 • زمانی که به صورت مداوم کلمات کلیدی در حال توسعه کسب و کار خود را کشف کنید می توانید بازدید های فوق العاده را به سمت وبسایت خود هدایت کنید. پس باید به صورت هفتگی سعی کنید کلمات کلیدی جدیدی را به لیست کلمات خود اضافه کنید.
 • سعی کنید فاکتور های گوگل را به درستی اجرا کنید. مطمئن باشید با رعایت و انجام این فاکتور ها به اهداف خود برسید.
 • باید همیشه تلاش کنید که رقبارا تحلیل کنید. بسیاری از فرصت ها را می توانید از ضعف رقبای خود کشف کنید.
 • یک کارشناس سئوی موفق باید بتواند استراتژی لینکسازی پیاده سازی کند. پس شما هم سعی کنید این کار بسیار مهم را یاد بگیرید.
 • باید بتوانید یک ارتباط موثر با تیم فنی برقرار کنید. زیرا باید شما بتوانید موارد سئوی تکنیکال یا فنی را روی وبسایت لحاظ کنید. پس با تیم فنی یک ارتباط مفید بگیرید.
 • تولید محتوا بسیار مهم است. سعی کنید یک محتوایی را ایجاد کنید که به سوالات کاربران جواب بدهد. با این کار کاربران از خواندن محتوای شما خسته نمی شوند و مشتری همیشگی شما می شوند.
چطور به یک مشاور سئو تبدیل شویم

مشاور سئو در مشهد

ما می توانیم به صورت حضوری هم برای شما وقت مشاوره اختصاص دهیم. اگر به دنبال مشاور سئو در مشهد هستید می توانید با ما همکاری کنید. همه وبسایت ها نیازمند به یک مشاور سئو دارند تا بتوانند در بحث بهینه سازی بسیار قوی ظاهر شوند. تا زمانی که سایت شما بهینه نباشد نمی توانید فروشتان را افزایش دهید. پس اگر در مشهد هستید نیاز است به دنبال یک مشاور سئو در مشهد باشید.

تیم ما می تواند تمام امور سئو را برای شما انجام دهد. حتی اگر خودتان مدیر کسب و کار هستید یا یک سئو کار هستید و نیاز به مشاوره دارید ما می توانیم به شما کمک کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.